Basic Intensiv

Jedná se o 10-ti týdenní intenzivní denní akreditované studium pro budoucí profesionály.

Tento "intenzivní" kurz je vhodný také pro uchazeče registrované na ÚP.

Akreditace

IDK Basic kurzy jsou akreditovány MŠMT jako rekvalifikační kurz pro pracovní činnost: Designér/ka interiérů. Úspěšný absolvent IDK obdrží "Osvědčení o rekvalifikaci" s celostátní platností.

Kurz je akreditován pod č.j.: 40427/2020-2/479

Obsah kurzu - tematické bloky

Tématické bloky mapují komplexní designérský proces a vedou návrhářskými disciplínami. Poskytují ucelené informace jak úplným nováčkům tak začínajícím designérům.

1. Koncept a inspirace  /  2. Historie bydlení a designu  /  3. Sociologie bydlení  /  4. Technické kreslení  /  5. Styly a trendy  /  6. Skicování a SketchUp  /  7. Plánování prostoru  /  8. Materiály a konstrukce  /  9. Barvy  /  10. Počítačové projektování a 3D  /  11. Počítačová vizualizace  /  12. Dekorace a textil  /  13. Realizace návrhu  /  14. Prezentační a komunikační dovednosti  /  15. Portfolio a plánování praxe

Aktuální termíny

Praha   -   podzim 2024

Brno   -   podzim 2024

Kapacita

Kapacita intenzivního kurzu je 5 - 7 míst.

Pouze řádnou a včasnou registrací si zajistíte zařazení do kapacity výukového programu. Registrujte se nezávazně přes On-Line registrační formulář vpravo.

260 výukových hodin

15 tématických bloků = 30 výukových dnů  ( viz. tématické bloky výše )

Časový harmonogram

Týdenní výuka vždy Pondělí, Úterý a Středa

Od 9.00 do 17.30 hod.  ( s 1,5 hodinovou pauzou na oběd )

Místa konání

Praha - IDK Playdesign, Peroutkova 25, Praha 5 Malvazinky

Brno  -  IDK Playdesign, Žitná 19, Brno - Řečkovice

120.000 Kč  + Registrační poplatek 5.000 Kč

Cena zahrnuje odborný program, vlastní učebnice a výukové materiály, technické a materiálové zázemí a coffeebreak.

V ceně je také roční registrovaná licence 3D SketchUp Pro včetně pluginů.

Žádost o dotaci na ÚP

Pokud jste registrováni na Úřadu práce ČR jako uchazeči o zaměstnání a chcete žádat o dotaci na proplacení ceny rekvalifikačního kurzu, sdělte nám tuto skutečnost a Akademie bydlení Vám vystaví "potvrzení o ceně a termínech" které musíte doložit k Vaší žádosti. Žádost podávejte na "své" pobočce ÚP. Cenu školného zadotuje ÚP do výše max. 50.000,-. Spoluúčast studenta je 35.000,- + registrační poplatek.