Galerie - z portfolia našich studentů

G1  -  GARSONKA PRO KAMARÁDKU .. absolventka studijního programu BASIC INTENSIV Brno VLAĎKA LOUŽENSKÁ obhajovala na jaře s projektem který přes léto realizovala. Podívejte se na úžasný debutantský design této Českobudějovické návrhářky.

G2  -  DIGITÁLNÍ KOLÁŽE od absolventky BASIC Brno INKY TÉMOVÉ pro závěrečný projekt SINGLE FOR LISA zachycují návrhářské vjemy jako EMOCE, TEMPERAMENT, POCIT, STYL ad. Grafická a výtvarná adjustace jsou součástí prezentace designérských úvah.

G3  -  KONCEPTBOARDY od Michaely, Ingrid, Natálie, Gabriely, Terezy, Soni ..

G4  -  GARSONKA PRO VERONIKU .. absolventka studijního programu BASIC WEEKEND Praha .. designérka a grafička PAVLA PIKNEROVÁ obhajovala návrhem garsonky pro mladou Verču. Zde ukázka jejich vizualizací a koláží.

G5  -  ZÁVĚREČNÉ PROJEKTY .. absolventky studijního programu BASIC WEEKEND Praha .. LEONA JEŽDÍKOVÁ a LUCIE PROCHÁZKOVÁ prezentují naprosto rozdílný přesto nekompromisní přístup ke tvorbě vizualizací..

Fotografie