Akreditace MŠMT

"IDK škola interiérového designu" je od roku 2011 akreditována MŠMT ( Ministerstvem školství ml. a těl. ) jako rekvalifikační vzdělávací program pro pracovní činnost "Designér /designérka interiérů"

Úspěšný absolvent IDK školy obdrží "OSVĚDČENÍ O REKVALIFIKACI" s celostátní platností. Toto osvědčení garantuje úroveň profesního vzdělání, deklaruje rozsah a zaměření vzdělání a slouží jako oprávnění pro Živnostenský úřad při žádosti o živnostenské oprávnění jako OSVČ v oboru činnosti 67 "NÁVRHÁŘSKÁ, DESIGNÉRSKÁ A ARANŽÉRSKÁ ČINNOST".

Kurz je akreditován pod č.j.: 40427/2020-2/470

Úspěšní absolventi také obdrží "DIPLOM INTERIÉROVÉ ŠKOLY IDK" který ocěňuje jejich absolutorium a komisionální obhajobu závěrečného projektu. Absolventi školy IDK od nás také dostávají příležitosti v oboru a kontakty do praxe. Monoho našich absolventů se úspěšně etablovalo nejen jako nezávislí návrháří ale také jako zaměstnanci u našich partenrů školy IDK. ( studia a ateliéry, prodejci nábytku a bytových doplňků, dewelopeři a dodavatelské firmy .. ).